O kupónovém webu

Každý den se snažíme získávat pro vás nové akční kupóny. Získávat informace o slevách a výhodných nákupech a shromažďovat je na jednom místě. Naší snahou je ušetřit vám práci při sledování a hledání akcí, ale také ušetřit vám vaše peníze.

Hledání kupónů až po výběru zboží

Někdy chcete ještě více ušetřit a získat kupón, který vložíte do určeného políčka formuláře objednávky ve vašem oblíbeném e-shopu. Jindy jen hledáte, kde jsou jaké slevy. V případě první varianty již hledáte konkrétní slevové kódy. V takovém případě je dobré mít uloženou tuto stránku v prohlížeči a vždy před nákupem vyhledat e-shop u nás. My vám následně zobrazíme nejen kupóny, ale i další možnosti, jak získat slevu.

Hledání slev a akčních nabídek

Náš tým pravidelně aktualizuje nabídky e-shopů a zadává do webu informace o akcích a slevách. Najdete zde nejen kupóny ale třeba i slevy, které jsou časově omezené a jejichž platnost je několik dní nebo hodin. Informace o slevách naleznete hned na úvodní stránce, anebo po vyhledání vašeho oblíbeného e-shopu, kdy akce a slevy naleznete na jednom místě.